Küçük çocukların ebeveyniyseniz, tuvaletin etrafındaki alanı kokusuz tutmanın getirdiği baş ağrısını biliyor olabilirsiniz .

Ovma, paspaslama ve koku giderme çoğu zaman işe yaramaz – özellikle küçükken – ve büyükken! – çocuklar sürekli küçük kazalar geçirirler.

Şimdi yeni bir temizlik hilesi, hoş olmayan kokuları tamamen ortadan kaldırıyor – ve tek ihtiyacınız olan basit bir ürün. Anneler, tuvaletinizi dönüştürmek ve çiş kokularını ortadan kaldırmak için yeni “süper temizleyici” olarak tıraş köpüğüne yemin ederler .

Tıraş köpüğü ile tuvaletin temizlenmesi:

 

Tek yapmanız gereken, tuvaletin ve kenarın etrafına bol miktarda köpük püskürtmek ve – Coles, Woolworths ve Aldi’de bulabileceğiniz en ucuzu – püskürtmek ve yaymak ve bir paspas ve sıcak suyla silmeden önce 10-30 dakika bekletin. .

Sonuç? Pırıl pırıl temiz tuvaletler – ve artık koku yok. Facebook’taki muhteşem Anneleri Temizleyen Anneler sayfasında paylaşım yapan üye Nadi, yenilenmiş tuvaletinin fotoğraflarını paylaştı ve “Teşekkürler hanımlar! Bir buçuk saatliğine bıraktım ve banyo şimdi harika kokuyor!

Genellikle bir fırçalamadan sonra hala küf kokuyor, bu yüzden kesinlikle işe yaradı. Her şey parlak ve temiz. Ve burası güzel kokuyor. Şu an için….’

Tıraş köpüğü ile tuvalet nasıl temizlenir?

Diğer üyeler hack’i hemen onayladılar – ancak çoğu, çıkarılması zor olabileceği için tıraş kreminin sertleşmesine izin vermemeleri konusunda uyardı. Bir tane yazdı: “Gerçekten işe yarıyor.. İdrar kokusunu ve fayans üzerindeki izleri yok ediyor.. Kurumasına izin vermiyor.. Her hafta yapıyorum. »

Tıraş köpüğü ile tuvalet nasıl temizlenir?

Bir diğeri ekledi:  “Bunu ben yaptım. Güzel kokmasına izin ver. Etrafındaki harçta da iyi bir iş çıkardım. Üçüncüsü şunları ekledi: “Çiş kokusunu gideren tek şey. Bu, erkek çocuğu olan annelerin sahip olması gereken bir şey!!’ Birçoğu tıraş kremi yöntemini denemeye hevesliydi. İçlerinden biri, ‘Aman tanrım, bunu deneyeceksin. Bir diğeri ekledi: “Bunu neredeyse her gün evde yapmak zorunda hissediyorum..” Acınızı hissediyoruz!

ev