Uyumadan önce tırnağınıza diş macunu sürmek artık herkes yapıyor. İşte bu yüzden siz de başlamalısınız, bilmeniz gereken her şey.

Tırnaklarda diş macunu

Ellerin güzelliği büyük ölçüde tırnak bakımına bağlıdır . Ama elbette cildin de bir o kadar bakıma ihtiyacı var. Eller vücudun soğuğa, sıcağa, yiyeceğe veya kimyasallara vb. en çok maruz kalan kısmıdır. Ama aynı zamanda sunduğumuz ve ilk gösterdiğimiz kısımdır.

Bu nedenle dediğimiz gibi cilt ve tırnak bakımı çok önemlidir. Cilt için günlük olarak kuruluk ve çatlaklarla savaşan ve daha yumuşak bir hale getiren zengin bir krem ​​kullanmak yeterlidir. O zaman bakıma ihtiyacı olan tırnakların bakımını da yapmalısınız.

çiviler

Bu nedenle tırnaklar tüm vücudun görüntüsüdür ve bunlar genellikle kendilerini optimal bir şekilde göstermeyebilir. Bazen tırnaklar farklı renkler alır, örneğin sarı, beyazımsı veya mavi ve genellikle bu rengin her biri, konsültasyon gerektiren bir soruna karşılık gelir. Ancak tırnaklarınızın bakımı kolaydır ve evinizde bulunan tek bir ürüne ihtiyacınız vardır.

Tırnakları güzelleştirmek için diş macunu

Tırnaklar zarar görebilir veya lekelenebilir ve bu durum sağlıklarını etkileyebilir . Ne zaman bir uzmana başvurmanız gerektiğini ve kendi iyiliğiniz için kimyasalları kullanmayı ne zaman bırakmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Bunlar bazen kükürt eksikliği nedeniyle yumuşak ve çok kırılgan hale gelebilir. Mikrotravmalarla bağlantılı beyaz noktaları olabilir. Yorgunluk, stres, hidrasyon eksikliği, vitamin ve mineral eksikliği ve sürekli kimyasallara maruz kalmayı etkilemek için.

Tırnaklarınızı güzelleştirmek için her gece kullanabileceğiniz bir ürün diş macunudur . Herkesin evinde bulunan ve ağız hijyeni için yaygın olarak kullanılan bir ürün. Diş macunu, tırnaklar için basit ve ucuz bir çözümdür.

Aslında, onları parlak ve parlak yaparsınız ve genellikle tırnak plağında görülen sarılığın giderilmesine yardımcı olursunuz. Bunu yapmak gerçekten basit ama beyazlatıcı bir diş macunu kullanmayı unutmayın ve her şeyden önce bölgeyi tahriş edebilecek mikro granüller içermez.

tırnaklarda diş macunu

Yapmanız gereken şey gerçekten çok basit. Diş macununu tırnaklarınıza sürmeye başlayın ve ardından sadece bunun için kullanacağınız yumuşak kıllı bir diş fırçası ile kendinize yardımcı olun. Nazikçe ovalayın, birkaç dakika bekleyin ve ardından tırnaklarınızı durulayın . Sonuçları hemen göreceksiniz ancak ameliyatı haftada birkaç kez tekrarlamanız gerekecek.

Bunu akşam yatmadan önce yapabilirsiniz. Cilt bakımının çeşitli adımları arasında, cilt bakımı ve daha fazlası arasında, onu da yerleştirebilirsiniz ve çok az zaman alacaktır. Siz de deneyin ve daha güçlü ve parlak tırnaklara sahip olacaksınız, ama her şeyden önce o çirkin sarı lekeler olmadan.

ev