Tuvalet kağıdı ve sirke: Bu şaşırtıcı kombinasyonla her şeyi dezenfekte edersiniz! Bu büyülü!

Çoğu zaman, evi pratik, etkili ve aynı zamanda ekonomik bir şekilde temizlemek için, her zaman doğru çözüm olduğunu kanıtlayan ev ilaçlarına güveniriz.

Bu ilaçlar, kilerinizde kolayca bulunabilen basit malzemelerle yapılır, tüm bunlar, etkili olmayabilecek pahalı ürünlere çok fazla para yatırmadan.

Bu durumlarda süper kullanılan bir ürün sirkedir. Sirke evde yaygın olarak kullanılan bir üründür ve yiyecekleri tatlandırmanın yanı sıra bir apartman temizliğinde de çok etkilidir. Aslında, ev temizliği için yararlı olan birçok ev yapımı karışımda son derece kullanılan bir bileşendir.

Bununla birlikte, bu sayfada sadece sirkeyi değil, aynı zamanda tuvalet kağıdını da kahraman olarak gören bir çare keşfedeceksiniz.

Tabii ki, tuvalet kağıdı da evde vazgeçilmez bir unsurdur.

Dolayısıyla bu 2 ürünün birleşimi, çok sık karşılaştığınız bir ev sorunu için ideal çözüm olabilir.

Keşfetmek üzere olduğunuz bu numarayı kullanarak evinizi mükemmel bir şekilde dezenfekte edilmiş ve kötü kokulardan uzak tutmanız mümkün olacaktır.

Süper verimli bir ev yapımı dezenfektan yapmak için bu ev ilaçlarını tamamlayabilmek için gerekli araçları toplamanız ve işe koyulmanız yeterlidir.

Ne olduğunu ve sirke ve tuvalet kağıdının nasıl kullanılacağını merak ediyor musunuz? O zaman aşağıyı okuyun!

Tuvalet kağıdı ve sirke: Kullanılacak püf noktasını bulun. İzlenecek adımlar şunlardır

Okumaya devam ettikçe, sirke ve bir rulo tuvalet kağıdı kullanmanın ne anlama geldiğini öğrenebileceksiniz.

Bu 2 ürün ile temizleyeceğiniz herhangi bir yeri kolay ve hızlı bir şekilde nasıl dezenfekte edeceğinizi öğrenebileceksiniz.

Kendi ellerinizle bir çeşit dezenfektan mendil oluşturmak için gerekli adımları keşfedebileceksiniz.

Şaşırdın mı? İnan bana, gerçekten çok kolay! İşte yapmanız gerekenler.

  • İlk prosedür

Orta kısımdaki yuvarlak kartonu çıkararak ruloyu hazırlayın, ardından rulonun tamamını alabilecek bir kavanoza koyun, ardından içine daha önce 200 ml su ile karıştırılmış 200 ml sirke dökün, ayrıca birkaç damla ekleyebilirsiniz.ve özellikleri, geniş spektrumlu antiseptikler arasında, dolayısıyla antibakteriyel, antifungal ve antiviral etki ile yerleştirilmesine izin verir)

 

  • İkinci prosedür

Birkaç dakika sonra, tuvalet kağıdının içine batırıldığı tüm karışımı emdiğini fark edeceksiniz. Bu noktada dezenfektan mendiller hazırdır. Aşağıdaki fotoğrafta gösterildiği gibi onları ortadan almaya başlayın.

  • Üçüncü prosedür

Sonra onları almalı ve istediğiniz herhangi bir yüzeyi temizlemeye başlamalısınız. Örneğin, tezgahı, buzdolabının içini, banyoyu veya dezenfekte etmek istediğiniz herhangi bir yeri temizleyebilir ve net bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Bu ev yapımı mendiller ile elinizde eşsiz bir dezenfektan gücüne sahip olacaksınız ve istediğiniz her şeyi derinlemesine temizleyebileceksiniz.

Bu noktada tek yapmanız gereken bu ev yapımı numarayı denemek ve nihai sonucun tadını çıkarmak. Okumuş olabileceğiniz gibi, bu dezenfektan mendilleri yapmak çocuk oyuncağı! Elde edilen sonucun sizi suskun bırakacağını göreceksiniz.

İyi iş ve iyi temizlik.

ev