Yabani otlardan nasıl kurtulursunuz: Sorunu çok fazla para harcamadan çözmenizi sağlayacak süper etkili yöntem.

bahçedeki yabani otlar

Aslında iş için güzel bir kır evinde yaşama fırsatı bulamayanlar var , can sıkıcı seslerden uzak sakin bir bölgede.

Aslında, bu çok yaygın bir durumdur, tabii ki, büyük bir metropolde , belki de kariyer yapmak isteyen genç insanlar için daha uygun olan birçok başka avantaj olsa da.

Bahçeli ev: bakım şarttır

 Gerçek şu ki, küçük kasabalarda, çoğu zaman, kesinlikle bir rahatlama hissi veren tarlalar ve çayırlarla çevrilidir .

Ve banliyölerde yaşamayı seçerseniz, belki de emlak fiyatları daha ucuz olduğu için, o zaman bir bahçeye bile paranız yetebilir .

yabani otlar 60 sent

Bununla birlikte, elbette, bu tür bir alanın sürekli bakım gerektirdiğini ve bu nedenle hatırı sayılır bir para harcamasını akılda tutmak gerekir .

Ah evet, çünkü bir bahçe gerçekten güzeldir, özellikle de bakımlıysa ve çiçeklerle, ağaçlarla vb. doluysa. İmkanı olanlar yaz aylarında kullanılmak üzere bir yüzme havuzunu da sık sık süslediklerini bahsetmiyorum bile.

Ayrıca zamanı olanlar için iyi bir alışkanlık da sağlıklı ve sıfır kilometre sebze yetiştirebileceğiniz kişisel bir sebze bahçesi oluşturmaktır.

Her ne olursa olsun, yineliyoruz, günümüzde bahçe sahibi olmak bir lüks bile sayılabilir , çünkü birçok masrafı var ve bir bahçıvanın müdahalesi , iyi bir şey yapmak istiyorsak, düşük bir bedeli yok. .

Öte yandan, bu karar, gelecekte bu parasal harcamaları destekleyip destekleyemeyeceğimizin farkında olmalıdır.

yabani otlar nasıl kaldırılır

Bahçemizin görünümünü kesinlikle hoş yapmayan bir başka dezavantaj da, bütüne gerçekten özensiz bir görünüm veren istenmeyen yabani otların varlığıdır . Aslında, tam da bu ihmal belirtilerini bırakarak estetiğini bozmak utanç verici olurdu.

yabani otlar 60 sent

O zaman yabani otlar nasıl kaldırılır? Genel olarak çocuk odasına veya süpermarkete gidip piyasada çok çeşidi ve farklı markaları olan ürünleri satın almaktır.

Ancak en uygun seçim gibi görünse de kimyasal herbisitlerin potansiyel olarak bitkilerimize zarar verebileceği unutulmamalıdır . Peki bu noktada ne yapmalı?

Umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok çünkü hem yeşil alanınızı mahvetmeyecek hem de paradan tasarruf etmenizi sağlayacak tamamen doğal bir yöntem var . O halde, sonraki birkaç satırda tam olarak neyle ilgili olduğunu görelim.

Ve bir kez daha, çeşitli küçük sorunları çözebilen ve bize yardımcı olan bir bileşendir. Bu nedenle sodyum bikarbonattan bahsediyoruz .

Prosedür kesinlikle hızlı ve basittir, aslında sadece birkaç çay kaşığı bikarbonatı bir litre sıcak suda eritmeniz yeterlidir .

İkinci ve son adım ise bu sihirli losyonu temizlemeyi düşündüğünüz yabani otların üzerine dökmektir . Kısacası, sonunda mükemmel bir sonuç elde etmek zorunda kalacaksınız. Hiç denemek gibi hissettin mi?

ev