Hayal gücü ve dahil olma arzusu ile eviniz için çok yenilikçi kreasyonlar yaratabilirsiniz. Bu yazıda size sadece 1 iplik ve bir mandal kullanarak nasıl güzel bir tasarım yapabileceğinizi gösteriyoruz. İşte bununla ilgili tüm detaylar.

Mandal ve iplik

Eviniz biraz “sıkıcı” mı ve onu daha fazla aydınlatmak mı istiyorsunuz? Sadece hayal gücünüzü ve boş zamanınızı kullanarak yapılabilecek sayısız DIY kreasyonu var . Bu nedenle basit ve ortak unsurlarla, dairenizin veya bir alanının estetiğini iyileştirebilecek harika fikirler oluşturabilirsiniz .

Ev ortamlarına daha fazla hayat vermek için güzel nesneler yaratmak için bir tutam el becerisi ve inisiyatif ruhu yeterlidir. Ancak, ne yapacağını bulmak için her zaman hayal gücü yoktur. Bu yazımızda size evinizin bir köşesine sanatsal bir dokunuş yapmak için gerçekten güzel ve orijinal bir fikir sunuyoruz . İşte keşfetmenize izin verdiğimiz orijinal fikir.

Bir mandal ve ipliği orijinal bir şekilde kullanmak ister misiniz? İşte anında yaratmanıza izin verecekleri şey

Bu orijinal kendin yap tasarımını uygulamaya koymak için basit ve sıradan bir mandala ve biraz ipliğe ihtiyacınız olacak . Aslında mandallar sadece çamaşırları güneşe asmak için değil, birçok kendin yap fikrinin hazırlanmasında destek olarak da kullanılabilir.

Mandal ve iplik

İplik ise, ham elyafın hassas bir şekilde eğirilmesi işlemi sayesinde elde edilen dayanıklı bir filamenttir Bu ürün çok dayanıklıdır ve örgü ve kumaşlara nakış işlemek ve dikmek için kullanılır. İplikler kişinin kişisel zevkine göre değişken renkte , sentetik veya pamuklu malzemeden olabilir.

Ancak buraya kadar geldiyseniz, mandal ve bir veya daha fazla iplik raketi kullanarak neler yapılabileceğini merak ettiğiniz içindir . Şimdi eviniz için bu orijinal yaratım sürecinin her detayını vurgulayacağız. Bunu sonuna kadar özelleştirmek aslında size büyük memnuniyet verecektir. İşte bilmeniz gerekenler.

Bu tasarım öğelerinin DIY uygulaması: tüm detayları inceleyelim

Bu yazıda önerdiğimiz şey, evinizin bir veya daha fazla alanını zevk ve hayal gücü ile donatmak için güzel tasarım öğelerinin yaratılmasını referans alıyor. Aslında, her biri estetik zevkinizi en çok harekete geçiren bir renge sahip harika yün çiçekler yaratmak için ortak bir mandala ve ipliğe ihtiyacınız olacak. Tüm bunları nasıl başaracağınızı öğrenmeye hazır mısınız? İşte bilmeniz gerekenler.

Şeffaf bir kaba yerleştirmek ve eviniz için bir tasarım ve dekorasyon unsuru olarak yerleştirmek için yün çiçek buketleri oluşturabilirsiniz . Yün çiçeğin rengini değiştirmek için farklı renklerde ipler kullanmanız yeterli. Daha basit ve sıradan bir şey yok. Mandalın ne işe yaradığını öğrenmek ister misin? Burada , bu güzel fikirleri gerçekleştirme prosedürünü hemen netleştiriyoruz .

Oluşturulacak yün çiçek buketini daha da kişiselleştirmek için farklı iplik raketleri ile çeşitli renklerde yün çiçekler yapmak mümkün olacaktır . İlk olarak, kıyafetleri asmak için normal bir mandal almak gerekli olacaktır . Bu nedenle bir ucuna yün çiçeğin yapımı için seçmiş olduğunuz renkteki ipliği dürmeye başlayacaksınız .

demet yün çiçekler

İpliği bağladıktan sonra aynı işlemi yaparak bir tane daha elde edebilirsiniz. İlk yün çiçeği yapmak için iki farklı renk kullanmış olacaksınız. Bu noktada, mandal amacına hizmet etmiş olacaktır. Aslında, iyi bağlanmış çift iplik destekten çıkarılabilir .

Makas ve tarak kullanarak , bu noktada çiçeğinizi en iyi şekilde özelleştirerek gerçeğe olabildiğince benzer hale getirebilirsiniz. İşlemi tamamladıktan sonra, her şeyi yerine “kilitlemek” için bir iğne ve toplu iğne alacaksınız. Bu noktada, burada durup durmayacağınızı veya başka bir malzeme ile bir ip sararak yünü “çiçeğin sapı” yapıp yapmayacağınızı seçebileceksiniz .

Kaç tane yün çiçek oluşturacağınıza karar verebilir ve ardından her şeyi bir kavanoza veya kaba yerleştirebilirsiniz.   Evinize inanılmaz  bir özgünlük dokunuşu katacak olan kendi yün çiçek buketinizi yaratmış olacaksınız .

ev