Press ESC to close

Yorganı çamaşır makinesine sorunsuz bir şekilde sokmak için düşünülemez bir numara.

Yorganı çamaşırhaneye götürmekten bıktınız mı? Çamaşır makinesine sorunsuz bir şekilde koymak ve evde yıkamak için ustaca bir sistem var. Büyük bir zaman ve enerji tasarrufu, ancak her şeyden önce kazanacağınız şey, beklemeden ve seyahat etmeden sanitasyonunun yönetiminde belirli bir özerkliktir.

Boyutu ve kalınlığı şimdiye kadar sizi kendiniz temizlemeye çalışmaktan caydırdıysa, ancak yumuşak ve hoş kokulu tutmak için sık sık yıkamanız gerektiğine ikna olduysanız, bu değerli ipuçlarını kaçırmayın.

Yorganı çamaşır makinesine sorunsuz bir şekilde kaydırmak için dahiyane sistem.

Yorganı çamaşır makinesine sorunsuz bir şekilde kaydırmak için dahiyane sistem.

Gerçek makyajın açıklamasına başlamadan önce bir detaya odaklanalım. Her çamaşır makinesi, tasarım gereği maksimum kilo yükünü destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Sizinkinin yeterli olup olmadığını kontrol edin. Genel olarak, ıslak tek taraflı bir yorgan yaklaşık 6 kg ağırlığındadır, çift kişilik yorgan 8 kg’ı aşar. Ardından, evde yıkanıp sıkılıp sıkılamayacağını, eğer öyleyse hangi sıcaklıkta ve kaç maksimum hızda ilerleyeceğini görmek için etiketi kontrol edin.

Tüm bunlar tespit edildikten sonra, çaba harcamadan sepete koymak için stratejiye geçiyoruz.

Balkona koyun ve toz ve kirden arındırmak için kuvvetlice vurun, ardından tekrar yatağa koyun ve kendi üzerine sarmaya başlayın, uzun bir sosis elde etmek için ilerledikçe sıkın, ancak mümkün olduğunca ince. Bu şekilde tutun ve çamaşır makinesinin önüne gidin. Bir ucunu sepetin kenarlarına yerleştirin ve açılmaması için dikkatlice yerleştirmeye başlayın. Endişelenmenize gerek kalmadan görevde kolayca başarılı olacaksınız.

Şimdi çok yüksek olmayan bir sıcaklık ve yaklaşık 600 rpm’lik bir dönüş ile hassas döngüyü ayarlayın. Bu, cihazın kendini aşırı zorlamasını ve kendine zarar vermesini önleyecek ve kuş tüyünün liflerini sağlam tutacaktır.

Bittiğinde, doğrudan güneş ışığı altında değil, açık havada yayın ve çıkarmadan önce tamamen kurumasını bekleyin. Bu arada ters çevirin, böylece şişer ve altta su birikmesini önler.

Artık gerçekten her şeyi biliyorsunuz ve çamaşırlara bir servet harcamadan yorganınızı evde güvenle yıkayabilirsiniz.

İşinizde iyi şanslar!

ev