Tek hamlede yüzünüzdeki tüm kırışıklıklardan kurtulmak ister misiniz? Bu %100 doğal maske ile 15 yaşına kadar daha genç görüneceksiniz! Bunu her gece yapmalısın.

Siz de kendinizi yaşlanan cilde karşı savaşırken buluyor musunuz ? Endişelenme, senin için bir çözümümüz var. %100 doğal olan bu krem ​​ile yüzünüzdeki tüm kırışıklıklardan kurtulabileceksiniz . İşte bunu nasıl yapmanız gerektiği.

Kırışıklıklar, herkes için zamanın geçtiğinin doğal hatırlatıcısı

Yakın zamana kadar sıkı ve rahat olan yüzümüzde yaşlandıkça kırışıklıklar oluşmaya başlar . Elastin ve kollajen kaybı nedeniyle , epidermiz daha az esnek hale gelir.

Kırışıklıklar

Buna kaşlarını çatma, alnını kaldırma gibi tekrarlayan hareketler, kötü beslenme ve sigara içme veya cilt bakımını yapmama gibi zararlı alışkanlıklar gibi başka faktörleri de eklersek , yaptığımız tek şey cilt yaşlanmasını hızlandırmak olur .

Erken yaşlardan itibaren kırışıklıkları önlemenin mümkün olduğunu biliyor muydunuz ? Sadece birkaç önlemi uygulamanız gerekiyor. Siz de kendinizi, yaşlılığın ilerlediğini her gün hatırlatan bu yaşlanma belirtisine karşı mücadele etmek zorunda hissediyorsanız , merak etmeyin, size uygun çözüm bizde var.

Bu basit tarifle , yüzünüzdeki kırışıklıkları gidermenizi sağlayacak %100 doğal bir krem ​​oluşturabilirsiniz . Bu işlemi her gece yaptığınızdan emin olun. Bize teşekkür edeceksiniz.

Sizi 15 yaş gençleştiren doğal krem

Yüzünüzdeki kırışıklıkları görmek hoş bir şey değil, zamanın geçtiğinin bir göstergesi ve üst derimizdeki bu çizgiler bize her gün bunu hatırlatıyor. Ancak yüzünüzü genç bir kızın yüzüne benzetmek için uygulayabileceğiniz bir sistem var .

Kırışık yüz

Cildinizi canlandıracak %100 doğal bir krem ​​oluşturmak için bu adımları izleyin. Bu işlemi her gece tekrarlayın. Bu gençlik iksirini nasıl yapacağınızı merak mı ediyorsunuz ? Öyleyse hemen başlayalım.

Gençlik maskenizi yapmak için ihtiyaç duyacağınız ilk malzeme zerdeçal tozudur . Bu baharat sadece cildin rahatlamasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda cilt bağışıklığını da geliştirir .

Yeterince büyük bir kap alın ve içine bir çay kaşığı zerdeçal dökün . Sonra biraz mısır nişastası alın – bir kaşığa ihtiyacınız olacak – ve zerdeçal tozuna ekleyin.

Bu bileşen cilt için de mükemmeldir çünkü epidermisin yenilenmesini hızlandırırken aynı zamanda elastin üretimini de uyarır . Şimdi tek yapmanız gereken oda sıcaklığındaki 200 ml suyu ekleyip tahta kaşık yardımıyla her şeyi karıştırmak.

Daha sonra tencerenizi ocağa aktarın ve kaynattıktan sonra gerçekleşecek bir işlem olan krema halini alana kadar solüsyonu ısıtın . Şimdi başka bir kase alın ve karışımın sadece bir kısmını içine dökün.

Kremanıza bir yemek kaşığı aloe vera yağı ekleyin . Bu bileşen kollajen ve elastik liflerin sentezini uyarır . İyice karıştırın ve işte, sadece yüze değil boyuna da uygulamak için mükemmel bir krem ​​yaratmış olacaksınız .

Vücudun yukarıda belirtilen kısımlarını bir spatula ile kaplayın ve en az 20 dakika etki etmesini bekleyin ve ardından ılık suyla durulayın. Hemen sadece daha parlak bir cilt değil , aynı zamanda daha yumuşak ve rahatlamış bir cilt fark edeceksiniz .

Kendi ellerinizle yaptığınız kremayı küçük bir cam kavanoza aktarabilirsiniz . Tavsiye, buzdolabında en fazla 10 gün saklanmasıdır . Ama hepsi bu kadar değil çünkü zerdeçal ve mısır nişastası kreması yine de size hizmet edecek.

Bir yumurta alın ve sarısını beyazından ayırın . Yumurta sarısı vitamin bakımından zengindir ve cilde lifting etkisi verir . Karışımınıza dökün ve her şeyi karıştırmaya başlayın. Yumurta cildi yumuşatmanın yanı sıra besler, tonlandırır ve yeniden yapılandırır.

Karışımınıza başka bir yemek kaşığı keten tohumu yağı ekleyin . Bu bileşen, kollajen ve elastin üretimini destekleyen retinol açısından zengindir . Tüm malzemeleri güzelce karıştırmaya devam edin.

Oluşturduğunuz karışım yüze, alına ve göz altlarına sürmek için mükemmel bir karışımdır . 20 dakika bekletin, ardından daima ılık suyla durulayın. Cildiniz yeniden doğacak ve kırışıklıklar düzelecek: on beş yaş daha genç olacaksınız .

doğal çare