Kabartma tozu sadece evin içini temizlemek için kullanışlı ve vazgeçilmez değil, aynı zamanda balkon ve terasta da kazanan!

Bu ürün, yüksek temizleme gücü ve onu oluşturan hafif aşındırıcı parçacıklar sayesinde çok etkili olan ekolojik ve ekonomik bir deterjana dönüştürülür. Kabuklanmaları ve inatçı lekeleri yenmede belirleyici olmasına rağmen, mermer ve ahşapta da kullanılabilir: yüzeylere saygı duyduğu için onları mahvetmez.

Sadece bu da değil, tek bir malzemeyle her köşeyi ve bucağı parlatabiliriz: korkuluklar, döşemeler, korkuluklar, cam. Her şey parlayacak!

Hazır? Başlamak!

Balkonu temizlemek için kabartma tozu kullanıyorum ve her şey parlıyor

Tüm balkonu temizlemek için kabartma tozu: işte nasıl kullanılacağı!

Korkuluklar ve korkuluklarla başlayın: bu şekilde kir yere düşecek ve zeminde tek bir yıkama ile ortadan kaldıracaksınız.

Elementlere en çok maruz kaldıkları için, elbette cilalanması en zor olanlardır. İster metalden ister mermerden yapılmış olsun, küçük değişiklikler, yöntem her durumda aynıdır: sadece bir leğeni sıcak suyla doldurun, yarım bardak kabartma tozu ekleyin, yumuşak bir sünger batırın ve yüzeylerin üzerinden geçmek için kullanın.

İnatçı lekelerde, kabartma tozu ve su ile yapılacak bir macunu, bir çeşit dolgun krem elde edene kadar (berrak olması için cif gibi) damlatın. En kabuklu bölgelere yayın, etki etmesine izin verin, durulayın ve yumuşak bir bezle kurulayın.

Şimdi kendinizi pencere camlarına adayın: 1 süzülmüş limon suyu, 1 çay kaşığı kabartma tozu ve 500 ml su ile bir karışım hazırlayın. Her şeyi bir buharlaştırıcıya dökün, musluğu vidalayın, dikkatlice sallayın ve doğrudan pencerelere püskürtün, ardından pamuklu bir bezle kurulayın.

Açık hava mutfağının tadını çıkaracak kadar şanslıysanız, fayanslar ve mobilyalar kabartma tozu ile temizlenebilir. Hafif nemli bir mikrofiber bez üzerine 1 çorba kaşığı serpin ve her yere sürün: tek bir vuruşla her şey parlayacaktır.

Ve kaldırıma çıktık. Malzeme ne olursa olsun, fayans, taş, pişmiş toprak, mermer, seramik veya ahşap, kabartma tozu ile yüzeylere tam saygı duyarak derin ve etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz. Bir çorba kaşığı sıcak suda eritin, sarhoş edici bir koku elde etmek için bir avuç Marsilya sabunu ekleyin, iyice karıştırın ve her zamanki gibi bir bez ve süpürge ile devam edin.

İşin sonunda coşkulu WOW’unuzu zar zor tutacaksınız! Aferin ve yakında bitti!

ev