Nivea kremi zeytinyağı ile karıştırmayı deneyin çok kısa bir süre sonra olan şey gerçekten etkili oluyor. Bu iki ürünü karıştırmak bunun içindir.

Nivea yağı ve kremi

Nivea’nın mavi kremi kesinlikle İtalyan ailelerin zaman içinde en çok kullandığı ve markanın en çok satan kremlerinden biridir . Anneannelerin evlerinde hep bulunan ve bütün aile tarafından kullanılan bir kremdir. Çok yönlü bir kremdir ve zengin formülü cilde yumuşaklık ve nem verir .

Aslında kuru ve pürüzlü ciltlerde yüz ve göz çevresi dahil tüm vücudu pürüzsüzleştirmek ve yatıştırmak için kullanılabilir. Aslında, koyu halkalara, şişliklere karşı yardımcı olur ama sadece değil. Hatta çoğu kişi makyaj temizleyici olarak da makyaj kalıntılarını temizlemek ya da maske yapmak için kullanıyor ve ürünü birkaç dakika bekletiyor.

Nivea krem

Kısacası Nivea krem ​​kullanılmaktadır ve kullanmanın pek çok yolu vardır, söylediğimiz gibi çok yönlüdür. Bilmediğiniz şey zeytinyağı ile birleştiğinde de mükemmel olduğudur . İkincisi de cilt için birçok özelliğe sahiptir ve neden bunları bir araya getirmeniz gerektiğini görelim. Tüm detaylar aşağıda.

Nivea krem ​​ve yağ – bu yüzden yapmak zorundasın

Dediğimiz gibi bu iki ürünü birleştireceğiz. Böylece hem Nivea kreminin hem de zeytinyağının özellikleri birleşecek ve çok elastik ve çok daha yumuşak alternatif bir krem ​​ortaya çıkacaktır . Yapması çok kolay ve çok az zaman alıyor. Bu iki ürüne ihtiyacınız olacak.

Oluşturacağınız kremayı koymak için yeni bir kap almanız gerekecek. İçine 2 yemek kaşığı Nivea kremi dökün ve ardından 2 yemek kaşığı zeytinyağı ekleyin . İki ürün iyice karışana kadar iyice karıştırın. Karışım yumuşayana kadar biraz sabırlı olmanız gerekecek.

Nivea krem ​​ve zeytinyağı

Bu noktada kuru ciltlerle mücadele etmek için kullanabilirsiniz ama sadece . Nivea krem ​​ve zeytinyağı kombinasyonu, özellikle el ve yüz bölgesinde oluşan cilt lekelerini hafifletmenize yardımcı olacaktır . Ancak aynı zamanda yüz ve vücuttaki kaz ayaklarını ve ince çizgileri önlemeye ve yok etmeye de yardımcı olur.

Bu nedenle cilde parlaklık verir ve tüm cilt tipleri için uygundur. Nivea krem ​​ve zeytinyağı ile oluşturulan bu yeni kremi uyguladıktan sonra cildinizdeki farkı hemen fark edeceksiniz. Bu, çok elastik olduğu için yaşlanmayla savaşmak için mükemmeldir.

elastik cilt kremi

Ayrıca ellerinizde kullanmanın yanı sıra, hamileyseniz, çatlakları önlemek için karnınızda da kullanabilirsiniz . Kalça ve göğüslere de uygulanabilir. Kısacası, bu krem ​​çeşitli kullanımlar için endikedir ancak özellikle daha fazla nemlendirmeye ihtiyaç duyan daha kuru ciltler için endikedir.

Bu nedenle vücudun dirsekler, topuklar ve dizler gibi daha kuru olan bölgeleri için mükemmeldir. Bu kremi yazın güneşe çıktıktan sonra da kullanabilirsiniz. Aslında mükemmel bir  güneş sonrasıdır . Tek yapmanız gereken bu kremi yapmaya çalışmak ve faydalarından faydalanmak.

ev