Birkaç saniye içinde bir mum ve bir ağaç dalı benzersiz bir şey yaratmanızı sağlayacaktır. Şaşırmak için yaratıcı yeteneğinizi serbest bırakın.

Bugün birkaç dakika içinde benzersiz bir şey yapmanın sırrını açıklayacağız . Olağanüstü bir sonuç için sadece bir muma ve bir ağaç dalına ihtiyacınız olacak . İşte harika olan şey.

Akıllı kreasyonlar için kendin yap tekniği

“Hiçbir şey atılmaz, her şey yenilenir” . Böylece, modern kendin yap çağına iyi uyum sağlayan tarihi ve zekice bir özdeyişi yeniden formüle edebiliriz . Manuel brikolaj tekniği ve daha fazlası, çoğu zaman atılacağına inandığımız şeylere yeni bir hayat vermenizi sağlar.

Akıllı geri dönüşüm örneği

Evde bulundurduğunuz ve bir an önce kurtulmak istediğiniz her şey sevimli ve lezzetli şeyler yapmak için kullanışlı olabilir , sadece evinizi güzelleştirmek için mükemmel değil, aynı zamanda hediye olarak da harika.

Bazen bundan biraz para bile kazanabileceğinizi biliyor musunuz ? Bir düşünün: Kendin Yap sanatı yalnızca konsantrasyonu, zekayı ve yaratıcılığı teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda cüzdanı da zenginleştirir.

Birçok insan el becerilerini bir çalışma aracına dönüştürmüştür . Yeniden satmak için eski şeylerden değerli nesneler yaratan birçok insan, böylece ekonomik bir avantaja da sahip oluyor.

Bugün size birkaç dakika içinde yaptıracağımız şey de bir o kadar yararlı ve harika. Kendinize bir mum ve bir ağaç dalı almakla neler çıkıyor biliyor musunuz? Nihai sonuç inanılmaz.

İnanılmaz bir şey yapmak için bir mum ve ağacın bir dalı

Şaşırmaya hazır mısın? Bugün size açıklamak istediğimiz teknik, sadece birkaç dakika içinde inanılmaz bir şey yaratmanıza izin verecek Şaşırmak için kendinize bir mum ve ağaç dalı almanız , ardından benzersiz bir şeyin yaratılışına tanık olmaya hazır olmanız gerekir.

mum ve ağaç dalı

Yapmanız gereken ilk şey, birkaç mumu kaynar su yardımıyla eritmek . Kaynayan bir tencereye ve bir cam kaseye bir veya daha fazla kibrit koyun: buhar, balmumunu eritmek için yeterli olacaktır.

Bunun için beyaz, kokusuz mum kullanmanızı öneririz . Bu adımı yaptıktan sonra, mum yeterince yumuşak olduğunda, tüm mumları küçük parçalara ayırmaya başlayın: bu aşama önemlidir, ayrıca mumunuzu olabildiğince çabuk eritmenize yardımcı olacaktır.

Sonra biraz mum boya kalemi alın ve aynı şeyi yapın: hepsini doğrayın ve kırık mumlarla karıştırın . Ardından tahta bir çubuk yardımıyla, buharın balmumunu eritmesi için her şeyi çevirin.

Isı mumu ve boya kalemlerini erittikten sonra, oldukça büyük bir tabağa dökmeniz gereken renkli bir solüsyon elde edeceksiniz . Ellerinizi iyice ıslatın (nemlendirici kullanarak), aksi halde yapışkan kalabilecek olan ağda parmaklarınızdan kolayca çıksın.

Bu yüzden parmaklarınızı eriyen balmumuna ve ardından suyu döktüğüm bir tabağa batırın ve bu adımı üç kez tekrarlayın. Bu arada, deneyimizin ana aracını temsil eden kuru bir ağaç dalı alın: muma batırdığınız parmaklarınız, daldan sarkacak küçük çiçekler yapmanızı sağlayacaktır.

Birçok küçük çiçeğe hayat vermek için bu işlemi tekrarlayın . Tamamlamak! Birkaç dakika içinde gerçekten inanılmaz bir şey yaratmış olacaksınız: daha sonra evinizde ve hatta bahçede sergilemek için bir vazonun içine yerleştirebileceğiniz çiçekli bir dal .

O halde baharı yaratıcı bir şekilde karşılamaya hazırlanın ! Pek çok insan bazen tam olarak zanaatkar bir şekilde yapılmış bu tür sanat eserlerini arar. DIY’in sizin için aynı zamanda bir iş ve gelir kaynağı olabileceğini biliyor muydunuz ?

Balmumu ile bahar ağacı

Olağanüstü eserler yaratmak için bazen tek gereken biraz hayal gücü ve sabırdır. Mumlar kolaylıkla elde edebileceğiniz ve gerçekten şirin yaratıcı çalışmalara hayat vermenizi sağlayan objelerdir .

Örneğin, herhangi bir fırsat için dekore edilmiş orta süsler veya modern bir ortama yerleştirilecek eski fenerler oluşturmak için mükemmel olduklarını biliyor musunuz? Kısacası, yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü serbest bırakarak, uygun gördüğünüz gibi kendinizi şımartabilirsiniz.