İşte sadece birkaç malzeme kullanan bu kusursuz teknikle sakallardan nasıl kurtulacağınız. Tüy dökücü bir solüsyondur.

Evde zaten sahip olduğunuz malzemeleri kullanarak sakallardan kurtulmanın tüm sırlarını açıklıyoruz . Hiçbir ücret ödemeden ve cilt için bir dizi faydası olan tüy dökücü bir ürün yapacaksınız.

Yüzdeki kılların ortak sorunu

Yüz kılları hem erkeklerde hem de kadınlarda çok yaygın bir sorundur . Bu kusuru azaltmak ve aynı zamanda agresif uygulamaların kullanımını azaltmak isteyen birçok insan var.

Birçok kişi tüy dökücü kremler veya ağdalar uygulayarak tercih ettikleri epilasyon yöntemleri olarak ağda veya jilet kullanır .

Yüz kıllarından nasıl kurtulurum

Ancak her iki ürünü de kullananlar, bunların sıklıkla cildi alevlendirdiğini ve tahrişe yol açtığını kabul etmektedir. Tam da bu nedenle ve ayrıca biraz tasarruf etmek için cildimizin hassaslığına saygı duyan alternatifler bulmak iyi olur.

İşte bu yüzden bugün size , kendi başınıza tüy dökücü bir krem ​​yapmanızı sağlayacak bir içerik karışımı sunuyoruz .

Yüz kıllarından nasıl kurtulurum

Sakallarınızdan gerçekten kurtulmak istiyorsanız ama bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, kilerinize gitmenizi tavsiye ederiz. Orada birçok yemek ve tarifin hazırlanması için bazı temel malzemeler bulacaksınız.

Bal , limon ve yulaf ezmesinden bahsediyoruz . Tek yapmanız gereken bir kaba üç çay kaşığı bal ve sıkılmış limon suyu doldurmak. İki malzemeyi karıştırın, ardından bir kaşık un, tercihen yulaf ekleyin.

Limon

Yüzünüzdeki tüyleri kademeli olarak azaltmak için doğrudan yüz derisine uygulanacak bir çeşit kalın krem ​​oluşturun.

Bazı güzellik uzmanlarına göre, aslında bu tür tüy dökücü kremler saçı zayıflatır ve kendi kendine dökülmesine neden olarak yoğunluğunu yavaş yavaş azaltır.

Tavsiyemiz, kremi hazırlayıp haftada birkaç kez cilde uygulamanızdır . Daha sonra yüzün çeşitli bölgelerine her yönden gelen hareketlerle masaj yaparak ilerlemeniz gerekecek.

Mesajları çok hassas ve sürekli bir şekilde yerine getirdikten sonra , oluşturduğunuz kendin yap karışımını dinlenmeye bırakmanızı tavsiye ederiz. Organik ve ev yapımı kremi en az 10 dakika etki etmesi için bekletebilirsiniz.

Bu yapıldıktan sonra, yüzünüzün cildini ılık veya sıcak suyla durulayarak devam edin, ancak kendinizi yakmamaya dikkat edin. Kremin çıkmaya çalıştığını fark ederseniz, kalıntıları sabunla bile çıkarın.

Özellikle bal örneğin ciltte çıkarılması zor kalıntılar bırakabilir. Bu krem, yüzdeki tüyleri yok edebilir ve kendi içinde bir dizi faydası vardır. Aslında onu yapmak için kullandığımız bileşenlerin dezenfektan , büzücü ve nemlendirici gibi çeşitli güçleri vardır.