Yataktan silinmeyen lekeleri çıkarmak için uygulayabileceğiniz basit bir numara var: İşte etkili bir karışımın nasıl hazırlanacağı.

İşte yatağınızdaki en silinmez leke dahil her türlü lekeyi çıkarmanızı sağlayacak mucizevi tarif .

Silinmeyen lekeli yatak, problem nasıl önlenir

Kaç kez yatağı yaptık ve yatağımızın lekeli olduğunu fark ettik . Bir şiltenin lekelenmesinin birçok nedeni vardır: En yaygın olanı, kumaşlar tarafından emilen ve çıkarılması gerçekten zor olan terdir.

Ve sonra adet döngüsünden gelen kan lekeleri var : Bunlar çıkarılması gerçekten karmaşık lekelerdir, çünkü kan hemen çıkarılmazsa gitmez.

Silinmez lekeli yatak

Diğer olası lekeler küf olabilir : Küf, özellikle yatak odası evimizin en havadar alanlarından biri değilse, genellikle yatakların yüzeylerine ulaşan bir mantardır.

Neyse ki yatağımızdaki lekenin türü ne olursa olsun, bugün size göstereceğimiz geçerli bir çare var. Yataktaki lekeleri çıkarmak için, kilerde kesinlikle sahip olduğumuz bazı malzemeleri birleştirerek doğrudan evde yapabileceğimiz yeni bir üründür.

Leke çıkarma için yeni bir ürün

Pek çok insan, özellikle kumaşlar olmak üzere her türlü yüzeydeki tüm lekeleri çıkarabilecek mükemmel ürünü aramak için çok para harcıyor.

Ancak bugün size, evinizdeki malzemelerle bugün yapabileceğinizden emin olduğumuz, yataktaki lekeleri çıkarmak için yeni bir ürün tarifi sunuyoruz .

Temizlik ürünleri

Tek yapmanız gereken sıvı bulaşık sabunu ve beyaz sirkeyi birleştirmek. Bu iki malzeme karıştırıldıktan sonra çamaşır yumuşatıcısını ve suyu eklemenizi tavsiye ederiz. Son olarak, birkaç yemek kaşığı kabartma tozu dökün.

Her şeyi karıştırın ve macunu yatağın yüzeyine uygulayın. Bu yapıldıktan sonra, bir fırça veya yumuşak bir bez alın ve şilteyi kurulamaya başlayın. Elbette daha inatçı olan ve çıkarmakta her zaman zorlandığınız lekelere odaklanın.

Ayrıca karışıma birkaç damla daha dökerek daha sıvı olmasını sağlayabilir ve sprey şişesine koyabilirsiniz . Şimdi sıvıyı ilgilendiğiniz yüzeylere püskürtün ve karışımı dinlenmeye bırakın.

Şimdi durulamaya devam edebilirsiniz. Ürünü temiz su ile durulayın ve yatağın kuruma sürecini hızlandırmak için bir bez veya saç kurutma makinesi ile silin. Etkisini artırmak için bu ürünü haftada birkaç kez bile istediğiniz kadar uygulayabilirsiniz .

Sabırlı olursanız en inatçı lekeleri bile yatağınızdan çıkaracağınıza eminiz . Bu çözüm etkilidir ve her şeyden önce çok daha pahalı ürünleri satın almak için harcayacağınız dağlar kadar paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Evde bulunan malzemelerle yapılan etkili ürünler kadar leke çıkarma gücü olan çok fazla ürüne gerek yok.