Mahallelinin imreneceği bir bahçe istiyorsanız bu çok güçlü karışımı kullanın. Yalnızca iki bileşenle, kişisel yeşil alanınıza gerçekte neler olabileceği hakkında hiçbir fikriniz yok.

Mükemmel bahçe için bu güçlü karışımı kullanın

Komşularınızı kıskançlıktan delirtecek bir bahçe istiyorsanız bu güçlü karışımı kullanın . Sadece 2 basit ve ucuz malzemeye ihtiyacınız var . İşte hangileri.

Bahçeyle etkili ve akıllıca nasıl ilgilenilir?

Bahçeyle ilgilenmek büyük bir sorumluluktur . Bitkilerin ve çiçeklerin hayatta kalması pratikte bizim becerimize ve bağlılığımıza bağlıdır.

Çimenlerin arasında mis kokulu ve rengarenk tomurcukların filizlendiği yeşil çayırı görmek ne kadar güzel ? Salyangozlar ve solucanlar gibi bitkilerin refahına da katkıda bulunan bahçenin tüm faunası, fantastik bir pastoral ve natüralist manzara değil mi?

Bahçe bakımı

Yine de tüm bahçeler sağlık ve güzellikle ışıldamaz . Çoğu zaman, zaman eksikliği veya basit dikkatsizlik nedeniyle, küçük yeşil alanımızı ihmal ederiz .

Durumu yalnızca daha da kötüleştirebilecek sert çarelere başvurmak faydasızdır . Bunun yerine bitkilerinizi, çiçeklerinizi ve bahçenizi kurtarabilecek doğal ilaçları kullanmaya başlayın.

Bu bakımdan mahallelinin imrendiği bir bahçe istiyorsanız bu çok güçlü karışımı kullanın . Ancak bu şekilde güzel bitkilerinizin ve sevgiyle yetiştirilmiş çiçeklerinizin kısa sürede açtığını görebileceksiniz.

Mahallenin gıpta ile bakacağı bir bahçe istiyorsanız bu güçlü karışımı kullanın.

Bahçenizle ilgilenmek her zaman kolay değildir . Günlük taahhütler, acele ve hatta bazen kaprisli mevsimler bile bitkilerin, çiçeklerin ve meyvelerin iyi yetişmesine yardımcı olmuyor.

Bu problem nasıl çözülür? Hayır, böcek ilacı veya kimyasal gübre almanıza gerek yok . Bunun yerine okumaya devam edin ve bahçenizin görünümünü değiştirecek süper güçlü bir karışımın nasıl yapıldığını öğrenin .

Sadece 2 malzemeye ihtiyacınız var : kabartma tozu ve zeytinyağı . Elbette bu malzemelerin çok yönlü olduğunu ve ev işlerini yapmak için yararlı olduğunu biliyorsunuzdur .

Karbonat ve Zeytinyağı: Bahçeniz İçin Güçlü Karışım

Örneğin kabartma tozu doğal bir deodoranttır ama aynı zamanda etkili bir leke çıkarıcıdır : çamaşır makinesinin küvetine bir kaşık dökün ve çamaşırlarınızın kokusunun ve temizliğinin keyfini çıkarın.

Ancak inanılmaz özellikleri burada bitmiyor. Birçok kadın , cildi pürüzsüzleştirmek ve arındırmak için doğal bir eksfoliyant hazırlamak için de bu maddeyi kullanır . Diğerleri ise mutfakta maya yerine kullanmayı veya domates sosunun asitliğini tatlandırmak ve nötralize etmek için çok faydalı buluyor . Kısacası, büyülü bir malzemedir.

Daha sonra zeytinyağı ile birleştirilirse , kendi ellerinizle bahçenizi yeniden canlandıracak çok güçlü bir karışım yapabilirsiniz. Bu beyaz toz doğal bir böcek ilacı , ekolojik bir müttefik ve çevreye zararsız olabilir .

Tek yapmanız gereken 4 litre suya 2 yemek kaşığı karbonat ve 2 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırmak . Böylece , sadece muhteşem bitkilerinizi mahvetmekle sonuçlanan tehlikeli parazitleri bahçenizden uzak tutacak doğal bir kovucu elde edeceksiniz .

Uzmanlar bu karışımı üç günde bir kullanmanızı tavsiye ediyor . Daha ilk uygulamadan sonra , yaprak bitleri, pul böcekleri ve örümcekler gibi parazitlerin sadece uzak bir anı olacağını fark edeceksiniz .

Yağ ve kabartma tozu ile birkaç dakika içinde bahçenizdeki tüm parazitleri ortadan kaldırabilecek güçlü ancak toksik olmayan bir böcek ilacı yaratmış olacaksınız . Yani mahallelinin imreneceği bir bahçe istiyorsanız bu çok güçlü karışımı kullanın . Pişman olmayacaksın.

Parazit sorunu özellikle yaz döneminde ortaya çıkarsa , hemen şimdi saklanmak için koşmalısınız. Yine kabartma tozu sizin çözümünüz . Bahçenizde karınca sürüleri fark ettiyseniz veya daha da kötüsü evinize doğru ilerliyorsa, bu karışımı yapın .

5 çay kaşığı kabartma tozu, 5 çay kaşığı irmik şekeri ve 1 çay kaşığı suyu bir kaseye veya püskürtücüye dökün . Çözeltiyi bitkilerinizin üzerine püskürtün veya evinize bu malzemeleri içeren bir tabak koyun.

Şekerin çektiği karıncalar tuzağınıza düşecek ve ancak bu şekilde onlardan kesin olarak kurtulacaksınız. Size açıkladığımız bu teknikler sadece etkili değil, aynı zamanda çok ekonomiktir.

Mutlaka sizin de evinizde  karbonat ve zeytinyağı olacaktır . Bunları bir araya getirirseniz, bahçeniz için yalnızca iyi şeyler yapabilirsiniz. Ortaya çıkan çok güçlü karışım , bahçenizi gerçekten kurtaracak .

Her halükarda, bu doğal pestisit ne olursa olsun , evinizde her zaman bir torba kabartma tozu bulundurmak isteyeceksiniz.

Bu bileşen pek çok şey için büyülüdür . BT:

  • Giysilerdeki lekeleri çıkarın;
  • Yüzeyleri dezenfekte edin;
  • Kötü kokuları ortadan kaldırır;
  • pH’ı düzenler;
  • Kirli bulaşıkları yağdan arındırın;
  • Zararlıları bitkilerden uzaklaştırın .

Böylesine güçlü ve etkili bir doğal ürünü evinizde bulundurmaktan kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz . Yağın erdemli özellikleriyle birleştiğinde , bahçenizi o kadar güzelleştirecek ve mahallelinin kıskanacağı gerçekten süper etkili bir böcek ilacı yaratabilirsiniz .