Yıllardır çiçek açmadı ama şimdi rengarenk tomurcuklar açtı. Hiç bu kadar hızlı büyüme yaşamamıştım. İşte size tüm yıl boyunca yemyeşil bitkiler verecek sistem.

Hepimiz, özellikle bitkiler bir apartman dairesine yerleştirildiğinde çiçek açmanın kolay olmadığını biliyoruz. Ancak bu sorunun da bir çözümü var . Hızlı çiçek büyümesini nasıl sağlarsınız ? Sadece bu sistemle.

Tomurcukların optimal ve uzun süreli çiçeklenmesi nasıl sağlanır?

Bitkileri çiçeklendirmek, başarılması en zor şeylerden biridir. Uzman bir yeşil başparmak olmasanız bile, bilgi almak için internete veya işinize yarayabilecek çok sayıda kitaba sahip olsanız bile, çoğu zaman beklenmedik sonuçlar elde etmek için yalnızca doğal bileşenlere başvurmak gerekir.

tomurcuklar

Bir süredir terasta duran bitkinizin küçük çiçekleri doğuramadığını biraz hayal kırıklığıyla mı fark ediyorsunuz ? Tomurcuğun gölgesi bile yok mu ? Merak etmeyin, sorununuz için bir çözümümüz var.

Kolayca bulunabilen malzemelerle olağanüstü çiçek açmanızı garanti edecek bir ürün yapabilirsiniz . Size söz veriyoruz ki birkaç hafta içinde güzel yeşil mücevherlerinizde pek çok tomurcuk göreceksiniz . Şimdiye kadar kimsenin size açıklamak istemediği sırrı keşfetmeye hazır mısınız?

Mükemmel çiçeklenme için gizli iksir

Bir bitkinin çiçek açması, herkesin görebilmesi gereken gerçekten olağanüstü bir manzaradır. Ancak bir bitkide çiçek meydana getirmenin sanıldığı kadar basit olmadığını da biliyoruz .

Tomurcuklu bitki

Çoğu zaman, tomurcukların doğuşu birçok faktöre bağlıdır : bir bitki için ayrılan bakım, sulama yöntemleri ve ayrıca ışık kaynaklarına maruz kalması. Özellikle dikkatli bir insan olsanız bile, sonuçlarda başarısız olabilirsiniz , ancak size sunduğumuz ve küçük yeşil ciğerlerinizde birçok tomurcuk garanti edecek bu tarifle değil.

En uzmanın sırrını keşfetmeye hazır mısınız ? Öneri için bize teşekkür edeceğinizden eminiz. Bu tarifi yapmak için , kolayca bulunabilen birkaç basit malzemeye ihtiyacınız olacak .

Miksere koyacağınız ekşi kremadan (veya alternatif olarak tam yağlı sütten) bir kaşık almanız gerekiyor . Ardından dilimlenmiş bir patates ve oda sıcaklığındaki iki litre suyu ekleyin. Her şeyi karıştırın ve karıştırıcıyı çalıştırın: yarı yoğun ve köpüklü bir çözelti oluşturulacağını göreceksiniz .

Bu noktada , elde edilen ürünü tüm safsızlıkları giderecek bir kevgir içine dökmeniz gerekecektir . Tamamlamak. Elde edeceğiniz çözüm, bitkilerinizde birçok çiçeğin açmasını sağlayacak gerçekten güçlü bir gübre olacaktır.

Suymuş gibi kullanın, sonra bitkilerinizin toprağını nemlendirin ve etki etmesine izin verin . Bunu en az üç ay boyunca haftada iki kez tekrarlayın. Et voilà, bitkilerinizin en soğuk aylarda bile çiçek açtığını göreceksiniz.

Bu hileden haberdar mıydınız ? Gördüğünüz gibi, bitkilerinize özsu ve canlılık verebilen doğal gübreler yapmak için bazen çok az bileşen yeterlidir .

Çiçeklenme kesinlikle olağanüstü bir süreçtir , ancak yine de elde edilmesi karmaşıktır. Ancak bu basit tarifle bu sorun da çözülebilir .

Doğal gübreiniz – Nanopress.it